گزارش اقتصادی شاپرک، تیرماه ۹۸ منتشر شد

این گزارش در پنج بخش اصلی بر موضوعاتی چون «جایگاه شاپرک در اقتصاد ملی»، «شاخص‌های عملکردی شاپرک در تیرماه ۹۸»، «کیفیت انجام خدمات پرداخت الکترونیک کارتی»، «بررسی عملکرد کلی شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پرداخت» و «بررسی وضعیت بانک‌های صادرکننده و پذیرنده» متمرکز شده است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک ، گزارش اقتصادی شاپرک به‌صورت دوره‌ای در راستای رسالت شاپرک مبنی بر اطلاع‌رسانی در فضای پرداخت الکترونیک کشور منتشر می‌شود و هدف از انتشار آن کمک به فعالان حوزه پرداخت الکترونیک کشور در عرصه‌های تصمیم‌گیری و اجرایی است. نسخه PDF  گزارش اقتصادی تیرماه شاپرک در دسترس قرار گرفته است.

به ترتیب شرکت‌های به‌پرداخت ملت، پرداخت الکترونیک سامان، تجارت الکترونیک پارسیان، آسان پرداخت پرشین و کارت اعتباری ایران کیش بیشترین سهم را از نظر تعداد تراکنش‌های شاپرک ی تیر‌ماه ۹۸ را داشته‌اند.

به ترتیب شرکت‌های به‌پرداخت ملت، پرداخت الکترونیک سامان، کارت اعتباری ایران کیش ، تجارت الکترونیک پارسیان و پرداخت الکترونیک سداد بیشترین سهم را از نظر مبلغ تراکنش‌های شاپرک ی تیر‌ماه ۹۸ را داشته‌اند.

به ترتیب بانک‌های ملت، ملی، کشاورزی، صادرات ایران، سپه و پارسیان بیشترین سهم از کل تعداد تراکنش‌های شاپرک ی را در تیر‌ماه ۹۸ داشته‌اند.

به ترتیب بانک‌های ملت، ملی، صادرات ایران، کشاورزی و سپه بیشترین سهم از کل مبلغ تراکنش‌های شاپرک ی را در تیر‌ماه ۹۸ داشته‌اند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

18  ⁄  2  =