تسهيل شرايط تامين مالي بنگاه‌هاي اقتصادي و اعطاي تسهيلات به آحاد جامعه در بانک اقتصاد نوین

مدیرعامل بانک اقتصاد نوین خبر داد:

مديرعامل بانک اقتصادنوين از تسهيل شرايط تامين مالي بنگاه‌هاي اقتصادي و اعطاي تسهيلات به آحاد جامعه در اين بانک خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک ، به نقل از روابط عمومي بانک اقتصادنوين، عليرضا بلگوري در گردهمايي سراسري مديران اين بانک با اشاره به تحولات اقتصادي کشور، گفت: بانک اقتصادنوين با در نظر گرفتن نيازهاي در حال تغيير مشتريان در دستورالعمل‌ها و شرايط اعطاي تسهيلات خود بازنگري کرده است تا بتواند در کوتاه‌ترين زمان ممکن نسبت به تامين مالي فعالان اقتصادي و خانوارها اقدام کند.

او با تشريح روند حرکتي نظام بانکي کشور در ساليان اخير، افزود: امروز بانک‌هاي کشور به لحاظ سخت‌افزاري بسيار به هم نزديک شده‌اند و آنچه مي‌تواند بانک اقتصادنوين را از ساير بانک‌ها متمايز کند کيفيت خدمات، سرعت در پاسخگويي و ارائه خدمات مورد نياز مشتريان است.

بلگوري با اشاره به اقدام‌هاي انجام شده در جهت توسعه محصولات و افزايش کيفيت خدمات در بانک اقتصادنوين، همدلي و انسجام سازماني، سودآوري، بهره‌وري، سلامت و انضباط را ارزش‌هاي مورد تاکيد در دوره جديد مديريتي بانک دانست و گفت: بايد اين ارزش‌ها تبديل به فرهنگ سازماني بانک شود.

مديرعامل بانک اقتصادنوين ضمن تشريح اصلاحات زيرساختي انجام شده در يک‌سال گذشته، تاکيد کرد: لازمه بقا و ادامه فعاليت هر بنگاه اقتصادي سودآوري است و امروز اين نگاه در بانک اقتصادنوين نهادينه شده و شايد براي نخستين بار در نظام بانکداري کشور در قواعد ارزيابي عملکرد واحدهاي صف و ستاد، ارتباط مستقيمي بين عملکرد و جبران خدمات همکاران برقرار شده است.

بلگوري تغيير نگاه نهادهاي ناظر مالي و پولي را نيز از ديگر تغييرات نظام اقتصادي کشور دانست و گفت: امروز نهادهاي ناظر نيز با اتخاذ يک نگاه راهبردي و بلندمدت در تلاش هستند نظام بانکي کشور را به سمت بانکداري استاندارد و سالم سوق دهند. اين نشان مي‌دهد بانک اقتصادنوين که پيش‌تر شفافيت و حرکت در مسير استاندارد را برگزيده، راه درستي را براي ادامه فعاليت خود در پيش گرفته است.

در گردهمايي سراسري مديران بانک اقتصادنوين محمدعلي ايزدي رئيس هيئت‌مديره بانک نيز در سخناني، خوش‌نامي، بي‌حاشيه بودن، حضور نيافتن در فعاليت‌هاي غير بانکي و داشتن سرمايه انساني متخصص را از مهم‌ترين مزيت‌هاي بانک اقتصادنوين دانست و گفت: با همدلي و انسجام مديريتي که امروز در بانک حاکم است، اين مزيت‌ها مي‌تواند زمينه‌ساز رشد و بالندگي بيش از پيش بانک نوين‌مان باشد.

ايزدي برخورداري از مشتريان بزرگ و وفادار را از ديگر نقاط قوت بانک برشمرد و افزود: خوشبختانه با تصميماتي که در هيئت‌مديره اتخاذ شده است شرايط ارائه تسهيلات هم در بخش تسهيلات کلان و هم در بخش تسهيلات خرد بسيار تسهيل شده و اين تغييرات مي‌تواند در سال رونق توليد ملي، تامين مالي بنگاه‌ها و فعالان اقتصادي را تسهيل کند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

6  +  4  =