شفاف‌سازی بانک ملت به خاطر پرونده خسارت از خزانه‌داری انگلیس

تعلیق نماد معاملاتی بانک ملت به دلیل شفاف‌سازی در خصوص پرونده اخذ خسارت بانک ملت از خزانه‌داری انگلیس تا ۱۵ مهر ماه سال جاری تمدید شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک ، ناظر بازار سهام با انتشار اطلاعیه ای در سامانه کدال اعلام کرد: تعلیق نماد معاملاتی بانک ملت به استناد ماده ۱۹ مکرر ۱۲.۱ مکرر ۴ دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات تداوم می یابد.
در ادامه این اطلاعیه شفاف سازی آمده است: پیرو انتشار اطلاعیه ادامه تعلیق نماد معاملاتی بانک ملت در تاریخ ۲۳ شهریور ماه ۹۸، علیرغم پیگیری های انجام شده، ابهامات موجود در وضعیت شفافیت اطلاعاتی ناشر، برطرف نشد و به همین منظور تعلیق نماد معاملاتی بانک ملت به مدت ۹ روزه دیگر تا «۱۵ مهر ماه ۹۸» تمدید می شود.
آخرین وضعیت پرونده اخذ خسارت بانک ملت از خزانه داری انگلیس
افزون بر این بانک ملت در اطلاعیه شفاف سازی دیگر در خصوص آخرین وضعیت پرونده اخذ خسارت از خزانه داری انگلیس اعلام کرد: با توجه به اهمیت و محرمانه بودن پرونده مذکور و نیز به منظور رعایت صرفه و صلاح بانک و صیانت از حقوق سهامداران و همچنین با هماهنگی مراجع نظارتی خارج از بانک، افشای ریز اطلاعات توافق صورت گرفته با خزانه داری انگلیس در حال حاضر مقدور نمی باشد و به همین منظور درخواست تمدید مجدد زمان تعلیق نماد معاملاتی را از ۲ مهر ماه به مدت ۱۵ روز را ارائه کرد.

اطلاعیه های شفاف سازی بانک ملت

 

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

60  ⁄    =  15