کد خبر: 203020 / 21 مهر 1398 - 15:08

بیش از 400 هزار واحد طرح اقدام ملی مسکن به این بانک اعلام شد

طرح اقدام ملی مسکن در دستور کار هیأت دولت و وزارت راه و شهر سازی است وبیش از ۴۰۰ هزار واحد به بانک اعلام شده است، که امکان افزایش تا ۷۰۰ هزار واحد وجود دارد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک ، در مراسم تکریم مدیر سابق و معارفه مدیر جدید شعب استان که با حضور مدیر عامل، مدیران امور، مدیران دستگاه های اجرایی استان، مدیران شبکه بانکی و روسای شعب و دوایر مدیریت برگزارشد، ابوالقاسم رحیمی انارکی مدیر عامل بانک با بیان این مطلب از آمادگی بانک مسکن برای اجرای این طرح خبر داد.

رحیمی انارکی برنامه بعدی را افزایش بهره وری در کل سطوح فعالیت های بانک عنوان کرد و گفت: این امر با شدت و جدیت بیشتری پیگیری خواهد شد و برنامه های جدیدی را در این حوزه در دستور کار داریم.

رئیس هیات مدیره بانک یکی از مهمترین استراتژی های بانک مسکن در آینده را تعریف محصولاتی دانست که دارای پیوست اقتصادی باشند.

در ادامه این مراسم مدیر عامل بانک با تقدیر از حاجی پور مدیر شعب سابق استان کرمان، وی را از نیروهای بسیار متعصب بانک نام برد و گفت: وی جز نسلی است که همه زندگی خود را در طبق اخلاص برای خدمت در بانک مسکن گذاشته است و مدیر جدید استان را از همکاران جوان وبسیار فعال بانک مسکن دانست و گفت: وی کارنامه قابل قبولی در مدیریت های یزد ،سیستان وبلوچستان و گلستان داشته است.

مدیر عامل بانک در پایا ن سخنان خود گفت: افتخاری نصیب تک تک ما شده است که در سازمانی مردمی فعالیت کنیم که تامین اساسی ترین نیاز خانواده های کشور را برعهده دارد و قطعا فعالیتی است که عاقبت بخیری را برای تک تک ما به دنبال دارد.

در ادامه مراسم محمد غفوریان مدیر جدید شعب استان نیز طی سخنانی به برنامه های کاری خود اشاره کرد و افزود: برنامه های را در دوقالب برنامه های عملیاتی واهداف کمی برای پیشبرد اهداف تعیین شده مدیریت کرمان در نظر دارم.

وی گفت: تحقق اهداف کمی از جمله افزایش مانده منابع، تعیین تکلیف مسکن مهر ومشارکت های روستایی قطعا با همکاری وهمیاری کارکنان و مساعدت مدیران دلسوز استانی دور از دسترس نخواهد بود.

همچنین حسین حاجی پور مدیر سابق مدیریت کرمان نیز قرار گرفتن سه دوره متوالی در منطقه سبز عملکردی، افزایش بیش از110 درصدی منابع از سال 96، قرار گرفتن در بین 10مدیریت برتر از نظر جذب منابع در سال 97، افزایش 100درصدی منابع با توجه به اینکه بانک وارد بازی نرخ سود سال های اخیر سیستم بانکی نشد، کسب رتبه برتر در پرداخت تسهیلات در طی سال های 96 و97، پرداخت 1500فقره تسهیلات به آسیب دیدگان زلزله شهرستان راور با بسیج کارکنان در کمتر از یکماه، کسب رتبه برتر در صیانت از حقوق شهروندی و عفاف وحجاب، کمک 210 میلیون ریال کارکنان برای آزادی سازی زندانیان جرائم غیرعمد، تامین مسکن 2 خانوار تحت پوشش کمیته امدادامام خمینی (ره)، کاهش قیمت تمام شده پول از 14.11 درصد به 11.54 درصد وکسب رتبه برتر در پرداخت تسهیلات از محل اوراق گواهی حق تقدم در شش ماهه اول سال 98 را جزء موفقیت هایی عنوان کرد که در زمان تصدی حاجی پوردر مدیریت کرمان با همت و تلاش تک تک کارکنان محقق شده است.

محمدی مفرد مدیر بانک کشاورزی و دبیر شورای هماهنگی بانک های استان نیز در این مراسم گفت: خدمت به همنوعان لذت بخش است به ویژه برای ما سربازان حوزه اقتصادی در سیستم بانکی کشور که به رغم همه ناملایمات وملاحظات پیرامونی با حداکثر توان وبهره وری در نظام اداری و بدون هیچ گونه چشم داشت و خدمت بی منت در اقصی نقاط کشور ایفای وظیفه می کنیم.

محمدی مفرد با اشاره به وضعیت منابع و مصارف سیستم بانکی گفت: بانک های تخصصی جز بانکی هایی هستند که منابع و مصارفشان در وضعیت مطلوبی نیست ولی با این حال با حداکثر توان و ظرفیت به ارائه خدمات به مردم می پردازند.

دبیر شورای هماهنگی بانک های استان با تقدیر از فعالیت های بانک مسکن استان گفت: بانک مسکن جز بانک هایی است که به نحو احسن به رسالت خود عمل کرده است.

 

منبع: هیبنا


منبع خبر:
https://ebinews.com/news/203020/بیش-از-400-هزار-واحد-طرح-اقدام-ملی-مسکن-به-این-بانک-اعلام-شد/do