کد خبر: 201761 / 24 تیر 1398 - 12:44

حضور پرقدرت گروه بهسازان فردا در بیست وپنجمین نمایشگاه الکامپ

گروه فن آوران هوشمند بهسازان فردا در بیست وپنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) حضوری چشمگیر خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، به نقل از روابط عمومی گروه فن­ آوران هوشمند بهسازان فردا، این گروه با شش شرکت و یک باشگاه کسب و­کار زیرمجموعه خود حضور گسترده ای را در الکامپ بیست وپنجم رقم خواهد زد.

یکی از شرکت های این هلدینگ بزرگ، شرکت به پرداخت است که حامی اصلی نمایشگاه الکامپ نیز محسوب می شود. انواع پوز، IPG با UI جدید، واقعیت افزوده AR، دستیار صوتی سکه، Gamification و جایزه از جمله محصولات و خدمات مطرح و آشنای به پرداخت هستند. این شرکت در الکامپ بیست وپنجم محصول سکه با UI/UX جدید و لوگو (هویت بصری) جدید را عرضه و همچنین محصول جدیدی را معرفی خواهد کرد.

شرکت بهسازان ملت نیز که از دیگر شرکت های گروه بهسازان فردا است، با محصول جدید «معین» (مانیتورنیگ عملیات یکپارچه نوین) به نمایشگاه الکامپ امسال می آید. طراحی محصولی مشترک برای انجام امور بانکی و مدیریت سوخت، ارائه محصول مانیتورینگ تجهیزات و سرویس های سایت های کامپیوتری و نیز محصولی در خصوص بیگ دیتا محور فعالیت های این شرکت بوده است.

شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی نیز به عنوان یکی دیگر از زیرمجموعه های گروه بهسازان فردا، محصولات و خدماتی همچون CRS (سیستم های رزرواسیون مرکزی)، کیوسک بیمارستانی، نازل سوخت، کیوسک دیواری، کیوسک آستان قدس، ماشین حساب رومیزی و دستگاه پوز و ارتباط ترازو به پوز را بیشتر معرفی خواهد کرد. جذب نیروی های متخصص از دیگر رویکردهای این شرکت در نمایشگاه الکامپ است.

یکی دیگر از شرکت های هلدینگ بهسازان فردا، شرکت زیرساخت امن خدمات تراکنشی است که آخرین حلقه از زنجیره اصلی ارزش در این گروه محسوب می شود. طراحی، عملیات و راهبری شبکه در مقیاس بزرگ، ارائه راه حل های بهینه برای پیاده سازی مراکز مدیریت و کنترل شبکه، پیاده سازی زیرساخت در مراکز داده و تأمین زیرساخت های امنیت از جمله محصولات و خدمات این شرکت است که در نمایشگاه الکامپ بیشتر معرفی خواهد شد.

از دیگر شرکت های مجموعه شرکت مهندسی صنایع یاس ارغوانی است که در نمایشگاه الکامپ امسال قصد رونمایی از محصول جدیدی با نام «سهند» را دارد. این سامانه که اردیبهشت ماه در کنگره بین المللی داده های عظیم رونمایی شد، در این نمایشگاه به عموم سازمان­ها معرفی و عرضه خواهد شد. سامانه سهند از مهم ترین دستاوردهای این شرکت مبتنی بر فناوری نسل چهارم صنعت و تکنولوژی بیگ دیتا است. معرفی این سامانه در نمایشگاه الکامپ می تواند آغاز تحولی نوین در داده های عظیم بانکی باشد.

از دیگر محصولات و خدمات این شرکت فعال در عرصه فناوری اطلاعات، مشاوره مدیریت و مشاوره کسب وکار می توان به سامانه جامع بازاریابی و فروش بانکی، مدیریت ریسک، مدیریت سرویس، مدیریت پروژه و پورتفولیو و همچنین ارائه خدمات مشاوره در حوزه بانکداری دیجیتال، بلاک چین و نظام تحلیل داده اشاره کرد.

یکی دیگر از شرکت های این گروه بزرگ، شرکت مهندسی نرم افزار شقایق است که محصول خود با نام شبکه اجتماعی سازمانی (رسا) را در الکامپ ارائه خواهد کرد. زیرساخت سهیم، باشگاه مشتریان و سیستم های وفادارسازی، شبکه شرکای تجاری، سامانه جمع سپاری مالی، سامانه مدیریت حساب های بانکی، نماچک و پرنیان پلاس ازجمله محصولات و خدمات شناخته شده این شرکت است.

علاوه بر شش شرکت زیر مجموعه گروه فن آوران هوشمند بهسازان فردا، باشگاه کسب وکار این گروه نیز با عنوان باکس در این نمایشگاه حضور خواهد داشت. در این باشگاه با هدف کمک به ایجاد و توسعه کسب وکارهای مبتنی بر فناوری  های نوین تاسیس شده است، با صاحبان طرح ها، سرمایه گذاران، شرکت های کارآفرین و سازمان های حامی فعالیت های فناورانه و نوآورانه همکاری دارد و نمایندگان، مدیران و کارشناسانی از این شرکت ها و سازمان ها در آن مستقر هستند. باشگاه باکس در الکامپ بیست وپنجم بر دو محور «استارتاپ فکتوری» و «چگونه برنده شویم؟» با فعالان و علاقه مندان حوزه فناوری اطلاعات در ارتباط خواهد بود.

علاقه مندان به آشنایی بیشتر با محصولات و خدمات گروه «فن آوران هوشمند بهسازان فردا» می توانند از غرفه های شماره 473 و 481 در سالن 38 نمایشگاه الکامپ بازدید کنند.

بیست وپنجمین نمایشگاه الکامپ در روزهای 27 تا 30 تیرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.


منبع خبر:
https://ebinews.com/news/201761/حضور-پرقدرت-گروه-بهسازان-فردا-در-بیست-وپنجمین-نمایشگاه-الکامپ/do