دو گوشی گلگسی ارزان سامسونگ وارد بازار شد - پایگاه خبری بانکداری الکترونیک

دو گوشی گلگسی ارزان سامسونگ وارد بازار شد

شرکت سامسونگ از دو گوشی هوشمند جدید که در خانواده گوشی‌های هوشمند معمولی طبقه‌بندی می‌شوند رونمایی کرد و توضیح داد که این محصولات جدید با قابلیت پشتیبانی همزمان از دو سیم‌کارت به دست کاربران می‌رسند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک شرکت به نقل از فارس سامسونگ از دو گوشی هوشمند جدید که در خانواده گوشی‌های هوشمند معمولی طبقه‌بندی می‌شوند رونمایی کرد و توضیح داد که این محصولات جدید با قابلیت پشتیبانی همزمان از دو سیم‌کارت به دست کاربران می‌رسند.

به گزارش فارس به نقل از سلولار – نیوز، این دو گوشی هوشمند Galaxy Star و Galaxy Pocket Neo نام دارند که به‌ترتیب به پردازنده‌های یک گیگاهرتزی و 850 مگاهرتزی مجهز شده‌اند و حافظه‌های داخلی آن‌ها 4 گیگابایت است که البته می‌توان از طریق کارت حافظه آن را تا 32 گیگابایت افزایش داد.

روی این دو گوشی هوشمند نسخه 4.1 سیستم‌عامل اندروید یا همان Jelly Bean به همراه رابط کاربری ویژه سامسونگ موسوم به Touchwiz نصب شده است. هر دو گوشی به کاربران امکان می‌دهند که به راحتی بتوانند به صورت همزمان از ابزارها استفاده کنند، عکس بگیرند و آن‌ها را به‌اشتراک بگذارند و صفحه اصلی گوشی را بر اساس سلیقه شخصی خود تغییر دهند.

هر دوی این گوشی‌ها به حسگرهایی مجهز هستند که نسبت به حرکت‌های کوچک عکس‌العمل نشان می‌دهند. به عنوان مثال زمانی که کاربر با یک تماس ناخواسته مواجه می‌شود می‌تواند با حرکت کوچک گوشی آن را روی حالت بی‌صدا بگذارد.


خبر پیشنهادی
نقش کووید-19 در افزایش پرداخت های موبایلی

رشد 23 درصدی خرید آنلاین در دوران همه گیری کرونا


این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی