نگاه
برگزیده ها
مقالات
خانه / بانک و بیمه / نمایش خبر
کد خبر: ۴۰۴۴۲ - ۱۰ فروردین ۱۳۹۲
دکتر اسلامی بیدگلی درگذشت

دکتر اسلامی بیدگلی درگذشت
دکتر غلامرضا اسلامی‌بیدگلی استاد دانشگاه تهران ، صاحبنظر مسائل مالی و اقتصادی، نویسنده و مؤلف ده‌ها کتاب در حوزه مدیریت مالی، در روز جمعه مورخ ۹/۱/۹۲، دعوت حق را لبیک گفت.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک "دکتر اسلامی بیدگلی" دارای مدرک دکترای‌مالی‌و‌کنترل بود و سال‌ها در دانشگاه‌های مختلف، در رشته‌های تئوری‌های پیشرفته، مهندسی‌مالی و مدیریت سرمایه‌گذاری و ... به تدریس پرداخت. این استاد فرهیخته در عرصه‌های اجرایی نیز همواره به عنوان شخصیتی مؤثر ایفای نقش می‌کرد. از جمله می‌توان به عضویت در هیأت عامل سازمان گسترش و نوسازی‌صنایع‌ایران، عضویت در شورای سازمان صنایع ملی، عضویت در هیأت نظارت سازمان حسابرسی، معاون فنی و معاون شرکت‌ها و رئیس مستشاری دیوان محاسبات کشور، عضو هیأت‌مدیره شرکت پارس‌آریان و ... اشاره کرد.


گفتنی است مراسم تشییع پیکر آن شادروان در روز یکشنبه مورخ ۱۱ فروردین ۹۲، ساعت ۹:۳۰ صبح از مقابل منزل آن مرحوم واقع در شهرک‌غرب، فاز ۱، مجتمع مهستان، بلوک B۲، طبقه ۱۵، واحد ۲۰۷۴ و ساعت ۱۰ از مقابل دانشکده‌مدیریت‌ دانشگاه‌تهران برگزار می‌شود. همچنین مراسم ختم آن شادروان در روز چهارشنبه مورخ ۱۴ فروردین، از ساعت ۱۴ الی ۱۵:۳۰ در مسجد جامع شهرک غرب برگزار خواهد شد.


پایگاه خبری بانکداری الکترونیک  این ضایعه بزرگ را به خانواده محترم این استاد برجسته، فرهیختگان و دانش‌پژوهان این حوزه، فعالان عرصه‌اقتصادی‌کشور و هم‌میهنان گرامی تسلیت عرض می‌کند.

 

برچسب ها و کلمات کلیدی
اسلامی بیدگلی
درگذشت دکتر اسلامی
درگذشت دکتر اسلامی بیدگلی
درگذشت دکتر اسلامی مدیریت
دکتر اسلامی بیدگلی
دکتر اسلامی درگذشت
دکتراسلامی
دیوان محاسبات
فوت دکتراسلامی
فوت دکتراسلامی بیدگلی
اخبار
بانک و بیمه
بازار طلا و ارز