نگاه
برگزیده ها
مقالات
خانه / بانکداری الکترونیک / نمایش خبر
کد خبر: ۳۷۲۰۳ - ۱۱ بهمن ۱۳۹۱ - ساعت ۱۴:۴۵
فروش ویژه دستگاه رمزیاب بانک صادرات

فروش ویژه دستگاه رمزیاب بانک صادرات
بانک صادرات ایران در راستای افزایش رضایت مندی مشتریان درنظردارد به مناسبت ایام مبارک دهه فجر دستگاه­های رمزیاب (OTP ) را با تخفیف ۵۰ درصدی به متقاضیان عرضه کند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک براساس مصوبه هیات مدیره این بانک مشتریانی که درخواست عضویت خود را از تاریخ 12 بهمن ماه سالجاری لغایت 22 بهمن ماه در سیستم اینترنتی بانکداری اینترنتی (سبا) این بانک به ثبت برسانند می‌توانند از تخفیف فوق بهره مند شوند.

این بانک در راستای ارایه خدمات مطلوب و جلب رضایت مشتریان همگام با پیشرفت فن آوری‌های جدید، ارایه خدمات بانکداری اینترنتی متنوع را بر پایه بسترهای اینترنتی امن در دستور کار قرارداده است. این خدمات بدون محدودیت مکانی و زمانی ارایه می گردد و دارای قابلیت‌های فراوانی از جمله انتقال وجه، روئیت صورتحساب، تعیین مبلغ چک، پرداخت اقساط ، پرداخت قبوض و... می‌باشد که تا پایان دی ماه سال جاری بیش از 240 هزار نفر از مشتریان ضمن عضویت دراین سامانه به طور میانگین درماه حدود 8میلیون تراکنش مالی خود را با موفقیت به انجام رسانده و در مجموع مبلغ 21 هزار میلیارد ریال در دی ماه از طریق این سامانه مبادله شده است .

گفتنی است این بانک با بهره‌گیری از دستگاه رمز ساز لحظه‌ای One-time password) OTP) درمحیطی کاملاً امن وبدون حضور فیزیکی درشعب اقدام به ارائه خدمات متنوعی نظیر تائید مبلغ چک، انتقال وجه به حسابهای خود و دیگران، پرداخت قبوض خدمات شهری، مشاهده خلاصه تسهیلات و... نموده است. همچنین این بانک به منظور بهره مندی بیشتر مشتریان، ابزارها و روش‌های مطمئنی درنظر گرفته به گونه‌ای که صاحبان حساب با استفاده از دستگاه رمزساز قادر به ورود و استفاده از سیستم و انجام تراکنش می‌باشد.

برچسب ها و کلمات کلیدی
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
مینا - ۱۴:۳۵ - ۱۳۹۲/۶/۲۷
من ازسیستمتون خوشم اومد چون که لیسانس کامپیوتر دارم خوشم اومد
رضا محمودی - ۱۶:۵۲ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۴
رضاحساب
علی زرچی - ۱۲:۵۱ - ۱۳۹۳/۳/۱۹
دستگاه رمزیاب با کد خطای 31890000072 مدت زیادی است بلا استفاده مانده است هیچکس پاسخگ نیست
دستگاه vasco و شماره سریال 7-3021757-24 و تلفن 09602 عوض شده چرا اطلاع رسانی نمی کنید
مهران رادنیا - ۹:۵۵ - ۱۳۹۴/۱/۲۰
خرید رمزیاب
بدلیل معیوب شدن رمزیاب قدیمی
ارسال نظر «
نام
آدرس پست الکترونیکی
متن پیام
کد امنیتی
تکرار کد امنیتی
 
Bookmark and Share
اخبار
بانک و بیمه
بازار طلا و ارز