راه اندازی نخستین شبکه اجتماعی ایرانی ویژه کودکان و والدین

نخستین شبکه اجتماعی ویژه کودکان و والدین در ایران به صورت رسمی آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک

راه اندازی این پایگاه اینترنتی با هدف ایجاد بستری مناسب برای آشنایی کودکان با فضای مجازی، اطلاع رسانی صحیح و ارتباط والدین با یکدیگر در جهت تبادل تجربیات دوران بارداری و تربیتی کودکان صورت گرفته است.

شبکه مجازی ویژه والدین و کودکان با عنوان "نی نی فیس" و به نشانی اینترنتی WWW.NINIFACE.COM علاوه بر پرداختن به مسائل آموزشی و فرهنگسازی در فضای مجازی نگاهی ویژه به موضوع روانشناسی، پزشکی و تربیتی کودکان خواهد داشت.

این شبکه اجتماعی با بهره گیری از 14 پزشک حاذق در رشته های تخصصی پزشکی، تغذیه، روانشناسی، عفونی و اعضای هیات علمی دانشگاههای کشور همه روزه به کاربران خود اطلاعات روز و مشاوره آنلاین می دهد.

جریان‌سازی و بسترسازی برای تولید و توسعه محتوای مرتبط با کودکان و ایجاد جایگاه سالانه برای ارزیابی محصولات مرتبط با موضوع دوران بارداری مادران، نوزادی، کودکی و نوجوانی از جمله اهداف انتشار این شبکه اجتماعی است.

محمدرضا عالیان - مدیر این شبکه اجتماعی با اشاره به هوشمند بودن این شبکه گفت: در طراحی "نی نی فیس" دقت بسیاری برای ایجاد جذابیت‌های بصری استفاده از اینترنت برای خانواده‌ها بر مبنای اصول فرهنگی کشورمان صورت گرفته ‌است.

وی با اشاره به لزوم مقابله با هجمه حملات فرهنگی سایبری و مورد هدف قرار گرفتن کودکان در این حملات خاطر نشان کرد: امروز بیش از هر زمان دیگری نیاز به ایجاد فضاهای فرهنگی و فرهنگسازی برای آموزش ورود صحیح به دنیای مجازی احساس می شود و شبکه اجتماعی "نی نی فیس" می تواند یکی از این فضاهای امن برای دست یافتن به چنین اهدافی به حساب آید.

خبر پیشنهادی
شهره آقابابی مدیر پروژه پات در گفتگو با بانکداری الکترونیک عنوان کرد:

یک سوپرایز ویژه برای کاربران پات/ استقبال دکتر نور بخش از روشندلان ایران کیش


این مطلب را به اشتراک بگذارید