نگاه
برگزیده ها
مقالات
خانه / بانکداری الکترونیک / نمایش خبر
کد خبر: ۲۸۵۲۹ - ۴ مرداد ۱۳۹۱ - ساعت ۱۲:۳۶
امکان پرداخت تلفنی اقساط در بانک صادرات فراهم شد

امکان پرداخت تلفنی اقساط در بانک صادرات فراهم شد
بانک صادرات ایران در راستای توسعه خدمات بانکداری الکترونیک و کاهش در هزینه‌ها و صرفه جویی در وقت مشتریان امکان دریافت اقساط تسهیلات از طریق تلفن‌بانک را عملیاتی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی بانک صادرات، این بانک درراستای فراهم سازی بسترهای الکترونیکی و کاهش در هزینه‌ها و  صرفه‌جویی در وقت مشتریان امکان دریافت اقساط تسهیلاتی مشتریان از طریق تلفن بانک و با استفاده از شماره حساب و شماره کارت را عملیاتی نمود.

شایان ذکراست این بانک درراستای پاسخگویی بیشتر به مشتریان و خلق ارزش افزوده از سال 89 با ایجاد مرکز صدای سپهر با کد 09602 که در  سراسر کشور قابل دسترسی است، آماده ارایه خدماتی نظیر؛ اطلاع از آخرین وضعیت موجودی حساب، اطلاع از سه گردش آخرحساب، دریافت صورتحساب از طریق نمابر، اعلام مفقودی کارت، اطلاع از آخرین وضعیت چک ، انتقال وجه بین حساب‌های مشتری و دریافت اقساط  تسهیلات مشتریان از طریق تلفن بانک می‌باشد.

همچنین این مرکز خدماتی همچون پرداخت و ثبت نام پرداخت خودکار دوره‌ای قبوض، اطلاع از نشانی و تلفن شعب، اطلاع از انواع خدمات بانکی، اطلاع از آخرین وضعیت سهام بانک را فراهم ساخته و کارشناسان این مرکز آماده دریافت و اعلام شکایت، پیشنهادها، انتقادات و ارایه مشاوره به مشتریان می‌باشند.

گفتنی است بانک صادرات ایران با افتتاح بیش از 47 میلیون حساب سپهری، نصب بیش از 385 هزار دستگاه پایانه فروش و راه‌اندازی 3 هزار 780 دستگاه خودپرداز نقش بسزایی در پیشبرد اهداف کلان بانکداری الکترونیک درنظام بانکی کشور داراست.
 

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
عماد - ۲۰:۲ - ۱۳۹۳/۴/۳۰
پرداخت قسط وام ازدواج
sina - ۱۲:۲۴ - ۱۳۹۳/۵/۲۱
بلد نشدم واریز کنم وام ازدواج لطفا توضیح بدین
ارسال نظر «
نام
آدرس پست الکترونیکی
متن پیام
کد امنیتی
تکرار کد امنیتی
 
Bookmark and Share
اخبار
بانک و بیمه
بازار طلا و ارز