اولین رویداد سرنخ با رویکرد نوآوری باز برگزار شد - پایگاه خبری بانکداری الکترونیک
به منظور معرفی نیازهاي شبکه بانکی،

اولین رویداد سرنخ با رویکرد نوآوری باز برگزار شد

در رویداد سرنخ موضوعاتی همچون فناوری‌های تطابق مقررات، فناوری‌­های پرداختی، فناوری­‌های بانکی، فناوری‌­های مدیریت ثروت، فناوری­‌های قرض و وام، حوالجات ارزی، بلاکچین، مدیریت مالی شخصی و فناوری­‌هاي بیمه ارائه شد.

 به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک ، نخستین رویداد سرنخ با رویکرد نوآوری باز و به منظور معرفی نیازهاي شبکه بانکی ، شبکه سازی استارت آپ ها و ايده پردازان فينتك حاضر و نيز معرفي مرکز نوآوری شرکت خدمات انفورماتیک (ifinc)، با حضور مدیر عامل و اعضای هیات مدیره شرکت خدمات انفورماتیک فرادیس گستر كيش و هم آوا، امروز برگزار شد.

در این رویداد ارائه هایی با موضوعاتی همچون فناوری‌های تطابق مقررات (RegTech)،فناوری‌­های پرداختی (PayTech)، فناوری­‌های بانکی (BankTech)،فناوری‌­های مدیریت ثروت (WealthTech)، فناوری­‌های قرض و وام (LendTech)، حوالجات ارزی(Remittance)، بلاکچین (Blockchain)، مدیریت مالی شخصی (PFM) و فناوری­‌هاي بیمه (InsureTech) برای حاضران ارائه شد تا بر اساس آنها ایده پردازی کنند.

برگزاری پنلی با موضوع چالش های پیش روی استارت آپها و انتقال تجارب استارت آپهای موفق و بازدید از مرکز از دیگر برنامه های این رویداد بود.

یادآور می شود، دور دوم این رویداد همزمان با همایش تراکنش برگزار خواهد شد. پس از برگزاری رویدادهای سرنخ‌­ یک و دو، تیم­‌هایی که در این رویدادها شرکت کردند و تیم­‌هایی که پس از سرنخ‌­ها به این جمع اضافه خواهند شد، می­ توانند برای پذیرش در مرکز نوآوری آی‌فینک، ثبت نام کنند و از حمایت‌­های مالی و تخصصی دو مجموعه برجسته شرکت خدمات انفورماتيک و هم‌­آوا برخوردار شوند.

 

منبع: روابط عمومی شرکت خدمات انفورماتیک


خبر پیشنهادی
نقش کووید-19 در افزایش پرداخت های موبایلی

رشد 23 درصدی خرید آنلاین در دوران همه گیری کرونا


این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی