نهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک از چهارم اسفند برگزار می شود - پایگاه خبری بانکداری الکترونیک
به مدت 3 روز؛

نهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک از چهارم اسفند برگزار می شود

نهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک از چهارم اسفندماه به مدت ۳ روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک ، دبیر علمی نهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، گفت: موضوع و محورهای همایش پس از برگزاری نشست کمیته علمی همایش به اطلاع عموم خواهد رسید.

حمید زمان زاده در خصوص وضعیت بودجه این همایش نیز اظهار داشت: همانطور که همه می‌دانیم رئیس کل محترم بانک مرکزی حساسیت ویژه‌ای نسبت به نحوه تخصیص بودجه عمومی دارند. در خصوص همایش‌ها تأکید ویژه ایشان این است که در شرایط فعلی از بودجه عمومی برای انجام موضوعاتی مانند برگزاری همایش‌ها، هزینه نشود. در همین راستا همایش از محل درآمدهای حاصل از برگزاری آن تأمین مالی خواهد شد.

معاون پژوهشی پژوهشکده پولی و بانکی در خصوص دلایل انتقال محل برگزاری همایش بانکداری الکترونیک به محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، تصریح کرد: این امر در پاسخ به نیاز مخاطبان همایش و جهت ارتقای آن صورت گرفته است.

وی در پایا ن اظهار امیدواری کرد که برگزاری این همایش در نمایشگاه‌ بین‌المللی تهران و تغییرات ساختاری متناسب در نحوه برگزاری آن، مورد استقبال مخاطبان قرار گیرد.

 

منبع: روابط عمومی پژوهشکده پولی و بانکی


خبر پیشنهادی
نقش کووید-19 در افزایش پرداخت های موبایلی

رشد 23 درصدی خرید آنلاین در دوران همه گیری کرونا


این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی