نائینی سرپرست مدیریت عامل شرکت گروه فن آوا شد - پایگاه خبری بانکداری الکترونیک

نائینی سرپرست مدیریت عامل شرکت گروه فن آوا شد

دکتر حمیدرضا نائینی، عضو هیات مدیره شرکت گروه فن آوا، به عنوان سرپرست مدیرعامل این گروه انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک ،  به نقل از روابط عمومی گروه فن آوا، دکتر حمیدرضا نائینی عضو هیات مدیره شرکت گروه فن آوا و معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی این گروه، سرپرست مدیرعامل این گروه و جایگزین دکترعلی نوری شد.

 گروه فن آوا به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های مادر تخصصی خصوصی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات است که با هشت شرکت زیرمجموعه در حوزه‌های ارتباطات، پرداخت الکترونیک ، خدمات فنی و مهندسی و نرم افزارفعالیت می‌کند که شرکت فن آوا کارت شرکت تخصصی این گروه در حوزه پرداخت الکترونیک می‌باشد.

شایان ذکر است نائینی دانش آموخته دکتری مدیریت و مهندسی صنایع در همه مقاطع از دانشگاه علم و صنعت است که در سوابق مدیریتی وی به عضویت در هیات مدیره گروه فن آوا، مدیرعامل شرکت داده سامانه فن آوا، معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی گروه فن آوا، معاون برنامه ریزی شرکت ایران ارقام و دبیر هیات مدیره این شرکت و مدیریت طرح و برنامه شرکت فن آواکارت می ‌توان اشاره کرد.

در دوره مسئولیت وی در سمت معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی گروه فن آوا برنامه راهبردی گروه برای یک دوره سه ساله تا سال ۱۴۰۰ تدوین و مصوب شده بود. بر این اساس ورود به بازارهای نوین صنعت ارتباطات و فناوری اطلاعات بویژه در بخش‌های پرداخت الکترونیک ، ارتباطات و تکنولوژی‌های نوین و هوشمند سازی از شاخص‌های اصلی این برنامه راهبردی است.


خبر پیشنهادی
نقش کووید-19 در افزایش پرداخت های موبایلی

رشد 23 درصدی خرید آنلاین در دوران همه گیری کرونا


این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی