دیجی پی به جمع پرداخت یارها پیوست

بعد از گذشت یک سال از اضافه شدن دیجی‌پی به گروه دیجی‌کالا، این شرکت مجوز پرداخت‌یاری دریافت کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک ، به نقل از روابط عمومی دیجی‌کالا، بانک مرکزی در تاریخ ۲۷ مرداد ۱۳۹۷، سند پرداخت‌یاران را نهایی کرد و به فعالیت کسب‌وکارهای نوپا (فین‌تک) در صنعت پرداخت رسمیت بخشید. با تصویب این سند، شرکت‌های فین‌تک ساماندهی شدند و با انجام تست‌ها و ممیزی‌های تعریف‌شده، سطوح امنیت خدمات ارائه‌شده فین‌تک‌ها افزایش یافت.

شرکت شاپرک با نظارت دقیق و پیوسته شرکت‌های پرداخت‌یار، ریسک‌های موجود در صنعت پرداخت کشور را کاهش داد و بستری امن با قابلیت رشد ایده‌های متنوع کسب‌وکاری، برای کاربران و مشتریان صنعت پرداخت کشور ایجاد کرد.

شرکت دیجی‌پی پس از موفقیت در ارائه درگاه پرداخت هوشمند به پذیرندگان بزرگی مانند دیجی‌کالا مدتی است اپلیکیشن پرداخت خود را با هدف برآورده کردن نیازهای کسب‌وکاری کاربران و مشتریان، برای عموم عرضه کرده است.

اپلیکیشن دیجی‌پی تمامی خدمات کارت به کارت ، پرداخت قبوض، استعلام و پرداخت بدهی طرح ترافیک، خرید شارژ و اینترنت، پرداخت عوارض جاده‌ای را به کاربران خود ارائه می‌دهد.

همچنین دیجی‌پی که ارائه‌دهنده درگاه پرداخت دیجی‌کالا است، به دلیل انتخاب هوشمند بهترین گزینه پرداخت در کسری از ثانیه برای کاربران، میزان بروز خطا را هنگام پرداخت به میزان قابل‌توجهی کاهش داده است. این درگاه به دلیل ویژگی بازپرداخت خودکار وجه در هنگام بازگرداندن کالای خریداری‌شده، زمان دریافت وجه بازگشتی را برای اغلب خریدها به کوتاه‌ترین زمان ممکن کاهش داده است.

شرکت دیجی‌پی با اخذ مجوز پرداخت‌یاری، خود را برای ارائه خدمات به گستره بیشتری از پذیرندگان و کسب‌وکارهای پیشرو آماده می‌کند. پذیرندگانی که دغدغه اخذ خدمات پرداخت با روش‌های خلاقانه و با ضریب پایداری بالا را دارند.


خبر پیشنهادی
میزسخنی با حضور صاحبنظران و فعالان حوزه سازمان های دیجیتال

در عصر داده محوری، پلت فرم ها سازمان ها را هدایت می کنند/ یکپارچه سازان هوشمند( بخش اول )

نشستی با مدیران شرکت خدمات درباره بوم بانکداری باز «شاهین»

نگاهی به چشم انداز شاهین خدمات/ سیمرغ1400 (بخش دوم)


این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی