همکاری مشترک خدمات انفورماتیک و فرابورس در جهت تامین مالی بنگاه ها و استارت آپ ها

«امیر هامونی» مدیرعامل فرابورس ایران و برخی مدیران این مجموعه در جریان بازدید از شرکت خدمات انفورماتیک و سایت‌های مختلف آن پیرامون نحوه همکاری طرفین در حوزه‌های مختلف به بحث و تبادل نظر پرداختند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک ، به نقل از روابط عمومی شرکت خدمات انفورماتیک ، مدیرعامل فرابورس در جلسه‌ای که در طی این بازدید با حضور مهندس «سید ابوطالب نجفی » مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک و معاونان و مدیران شرکت برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌ها و فعالیت‌های کارکنان شرکت، آمادگی سازمان متبوع خود را برای همکاری گسترده در حوزه‌های متنوعی اعلام کرد.

به گفته هامونی فرابورس و شرکت خدمات انفورماتیک می‌توانند با بررسی زمینه‌های مشترک همکاری به تامین مالی هرچه بهتر بنگاه‌های بزرگ، متوسط و استارتاپ ‌ها کمک کنند.مدیرعامل فرابورس ایران همچنین اظهار داشت: شرکت خدمات انفورماتیک می‌تواند خدمات، محصولات و راهکارهای جامعی را برای فرابورس ارائه کند.

مهندس نجفی مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک نیز در ادامه ضمن استقبال از پیشنهادهای ارائه شده، خواستار تشکیل یک کارگروه برای تعریف زمینه‌های همکاری مشترک با فرابورس شد.

لازم به ذکر است در این جلسه همچنین معاونین شرکت خدمات انفورماتیک به معرفی مهمترین محصولات، خدمات و دستاوردهای شرکت در دو دهه اخیر پرداخته و به پرسش‌های مدیران فرابورس در خصوص خدمات شرکت در زمینه‌های متعدد پاسخ دادند.


خبر پیشنهادی
میزسخنی با حضور صاحبنظران و فعالان حوزه سازمان های دیجیتال

در عصر داده محوری، پلت فرم ها سازمان ها را هدایت می کنند/ یکپارچه سازان هوشمند( بخش اول )

نشستی با مدیران شرکت خدمات درباره بوم بانکداری باز «شاهین»

نگاهی به چشم انداز شاهین خدمات/ سیمرغ1400 (بخش دوم)


این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی