آیا بیت کوین تا 8000 دلار ریزش خواهد داشت/ ریزش 15 درصدی بیت کوین تنها در یک هفته

درزمان انتشار این خبر بیت کوین با ارزش ۱۰۳۸۰ دلار مبادله می شود و در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۲ درصد و در کل هفته گذشته 15 درصد ریزش قیمت داشته است.تحلیلگران زیادی پیش بینی می کنند بیت کوین هنوز در منطقه خرسی قرار دارد و افت قیمت ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک ، موسسه مالی Survivalism تحلیلی ارائه داده است که ادعا می کند بیت کوین تا قیمت ۸۷۷۵ دلار نزول خواهد داشت و این محدوده میتواند پایا ن بازار خرسی باشد.

مت مالی، استراتژیست بازار در موسسه "میلر پلاس" گفت: روند صعودی ماه گذشته ارزهای دیجیتالی پس از آن شدت گرفت که برخی از معامله گران تصور کردند این ارزها به زودی جز دارایی‌های امن خواهند بود با این حال اظهارات مقامات مالی و بانکی مختلف در سراسر جهان نشان داد که هنوز برای رسیدن به این نقطه راه زیادی در پیش است و انگیزه معامله‌گران در نتیجه این اظهارات تا حد زیادی از بین رفت.

در حال حاضر ۳.۱۵ میلیون بیت‌کوین استخراج شده است که ۸۵ درصد ظرفیت آن است. متس گرینسپن، تحلیل گر ارشد بازار در موسسه "ای تورو" گفت: با توجه به این که قیمت ارزهای دیجیتالی بر حسب شرایط اقتصادی و رویکرد مقامات جهانی نسبت به آن‌ها تعیین می‌شود باید منتظر واکنش ادامه دار معاملات این ارزها نسبت به کاهش نرخ بهره در سراسر جهان باشیم.

 اما چیزی که تقریبا تمام متخصصین به آن اعتقاد دارند این است که چه بیت کوین به این قیمت نزول کند چه نکند، این ارز دیجیتال قطعا افزایش قیمتی بیش از دفعه قبلی خواهد داشت.

بیت‌کوین در روز ششم اوت (پانزدهم مرداد) به کانال ۱۲ هزار و ۳۰۰ دلار ی رسیده بود در پایا ن معاملات هفتگی با ۱.۹۸ درصد کاهش نسبت به روز قبل خود به ازای ۱۰ هزار و ۱۴۳.۸۱ دلار مبادله شد. روند نزولی قیمت ها در بیشتر ارزهای دیجیتالی مهم دیگر نیز ادامه داشت تا جایی که اتریوم با ۰.۴۲ درصد کاهش به ۱۸۴.۱۸ دلار ، بیت کوین کش با ریزش ۱.۵۳ درصدی به ازای ۳۰۴.۶۹ دلار ، لایت کوین با ریزش ۲.۵۹ درصدی به ازای ۷۲.۵۲ دلار و مونرو با ریزش ۰.۸ درصدی به ازای ۸۲.۱ دلار معامله شد.

تجربه در سال ۲۰۱۶/۲۰۱۷ نشان داده که هربار بیت کوین وارد کانال نزولی شود؛ کانال صعودی بعدی بزرگتر از بار قبل خواهد بود.


خبر پیشنهادی
گفت وگو با فعالان فناوری بانکی درباره تحول دیحیتال در 2020

بانک ها در سینه کش تردید/ IT اهلی شد(بخش اول)

مدیرعامل بانک ملت در گفت و گو با بانکداری آینده عنوان کرد؛

رویکرد دیجیتالی شدن، کارزار آینده بانکداران/ راه طولانی


این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی