پارک فناوری پردیس منتشر کرد:

فراخوان جذب متخصصان ایرانی خارج از کشور در شرکت‌های دانش‌بنیان

فراخوان جذب متخصصان ایرانی خارج از کشور برای اشتغال در شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک ، به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس،‌ در این فراخوان آمده است: این پایگاه به‌عنوان یکی از اولین پایگاه‌های تخصصی در طرح «همکاری با ایرانیان متخصص و کارآفرین خارج از کشور» که تاکنون بیش از 20 طرح کسب و کار فناورانه را جذب کرده است، آمادگی خود را در خصوص جذب نیروهای متخصص ایرانی خارج از کشور در چارچوب طرح اشتغال در شرکت‌های عضو پارک، اعلام می‌کند.

مطابق اعلام این فراخوان،‌ طرح اشتغال ایرانیان متخصص خارج از کشور در شرکت­‌های فناور، توسط مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری تامین اعتبار می‌گردد.

در این فراخوان اشاره شده، تمامی شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس می‌توانند جهت همکاری در این طرح، توضیحات و راهنمایی‌های لازم را از طریق اداره‌کل ارتباطات و امور بین‌الملل پارک فناوری پردیس و رابط پایگاه پارک فناوری پردیس، با شماره 76250250 داخلی 4161 دریافت کنند.

گفتنی‌ است، در چند سال اخیر، برنامه همکاری با متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور در راستای نیل به «اهداف بلند مدت چشم‌انداز علمی»، «بهره‌گیری از ذخایر علمی و حرفه‌ای متخصصان ایرانی خارج از کشور» و «انتقال دانش، تجربه و ایده‌های فناورانه به داخل کشور» اجرایی شده است.

مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به همراه «پایگاه‌های تخصصی همکار» خود، مسئولیت اجرایی کردن این برنامه را برعهده دارد. دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، پارک‌های علم و فناوری، شرکت‌های فناور و مراکز رشد و نوآوری منتخب کشور، به عنوان پایگاه‌های تخصصی همکار در این طرح فعالیت می‌کنند.


خبر پیشنهادی
عملکرد بانکداری الکترونیک /بخش دوم

تعداد و ارزش تراکنش های خوپرداز بانکی طی 10 سال گذشته

عملکرد بانکداری الکترونیک طی 10 سال گذشته/بخش اول

کاهش 18 درصدی تعداد و رشد منفی 20 درصدی ارزش تراکنش خودپردازها


این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی