اصفهان میزبان اولین جشنواره وب و موبایل ایران - پایگاه خبری بانکداری الکترونیک

اصفهان میزبان اولین جشنواره وب و موبایل ایران

جشنواره‌ی وب و موبایل ایران برنامه‌ای به‌نام «هفت شهر» را در شهرهای بزرگ کشور برگزار می‌کند که اصفهان میزبان اولین رویداد خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک ، جشنواره‌ی وب و موبایل ایران تاکنون ۱۱ دوره را پشت‌سر گذاشته است و برای دوره‌ی دوازدهم خود رویکردی جدید در نظر دارد.

حضور در مراکز استانی و برگزاری رویدادهایی برای انتقال تجربه به نسل جدید اکوسیستم استارتاپ ی ایران، از برنامه‌های مهم ستاد اجرایی محسوب می‌شود که در جشنواره‌ی سال ۱۳۹۸ اولین‌بار اجرا خواهد شد.هدف از برگزاری رویدادهای استانی درکنار رویداد اصلی تهران، آشنایی با فعالان حوزه‌ی وب و موبایل در نقاط گوناگون شرکت است تا توسعه‌ی جشنواره نیز به‌شکل بهینه‌ای انجام شود.

اصفهان، یکی از قطب‌های اکوسیستم استارتاپ ی ایران، میزبان اولین رویداد استانی جشنواره‌ی وب و موبایل خواهد بود. این رویداد از ساعت ۹ تا ۱۵ روز ۲۴ مرداد به‌میزبانی اتاق بازرگانی اصفهان برگزار می‌شود. از برنامه‌های اجرایی جشنواره‌ی وب و موبایل ایران در اصفهان می‌توان به سخنرانی دبیران اجرایی جشنواره و فعالان برتر استانی و کشوری در حوزه‌ی وب و موبایل اشاره کرد. به‌علاوه، سه وب‌سایت و اپلیکیشن برتر فعال در اصفهان نیز در پایا ن جشنواره انتخاب و از آن‌ها تقدیر می‌شود. سخنرانان زیر در اولین جشنواره‌ی استانی وب و موبایل ایران حضور خواهند داشت:

    شایان شلیله، دبیر انجمن صنفی کسب‌وکارهای اینترنتی
    میلاد احرام‌پوش، مدیرعامل GSM
    رضا الفت‌نسب، عضو هیئت‌مدیره‌ی اتحادیه‌ی کشوری کسب‌وکارهای مجازی
    ژوبین علاقبند، مدیرعامل اسنپ
    علی آجودانیان، بنیان‌گذار ویرگول
    محمد کرمانی، بنیان‌گذار فضای کار اشتراکی آبی‌سفید
    محمد سیاه‌پوری، بنیان‌گذار پی‌سی دانلود
    هادی ناجی، بنیان‌گذار تپ‌پرشا

 

 

 

 

منبع: زومیت


خبر پیشنهادی
نقش کووید-19 در افزایش پرداخت های موبایلی

رشد 23 درصدی خرید آنلاین در دوران همه گیری کرونا


این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی