معاون فناوری اطلاعات ایران کیش:

برنامه های ویژه ایران کیش برا ی ارائه محصول در بستر IPG

بهزاد علیپور معاون فناوری اطلاعات ایران کیش در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ با بیان این خبر گفت: با توجه به زمینه‌هایی که برای استارت‌آپ‌ها و همچنین دیجیتال مارکت‌ها و فروش الکترونیکی وجود دارد، تمرکز بیشتری دراین بستر خواهیم داشت.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، به نقل از ایران کیش، بهزاد علیپور با بیان اینکه دراین نمایشگاه ایران کیش با ارائه نرم افزار پات و تمامی ویژگی ها و مزایای آن حضور یافته است گفت:انواع دستگاه های POSوPCPOSوMPOS  و صندوق فروشگاهی  را در این نمایشگاه در نسخه هایی با کیفیت بهتر ارائه داده ایم.

علیپور بااشاره به اینکه امسال در غرفه ایران کیش محصولات ایران کیش با ارتقای کیفیت عرضه شده اند گفت : ایجاد زیر ساخت های جدید برای آنکه بتوان کیفیت محصولات، نحوه ارائه خدمات و نحوه مدیریت بر پیشرفت پروژه‌های جدید و فعلی را از لحاظ شاخص‌های مختص به حوزه آی‌تی بهبودبخشید در نظر گرفته شده است.

همچنین در زمینه ارائه خدمات و SLAتلاش می  کنیم که پایداری و حفظ بهتری برای محصولات و خدمات شرکت داشته باشیم با در نظر گرفتن این‌که شرکت ایران کیش یک شرکت تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات است، این اتفاق می تواند در رضایت‌مندی مشتریانمان تاثیر بسیار خوبی داشته باشد.

وی اظهار کرد: خبرهای خوبی درارتباط با پات داریم و در صندوق فروشگاهی با فروشگاه های زنجیره ای بزرگ گفتگوهایی شده است که اخبار آن را واحد توسعه بازار و معاونت کسب و کارهای نوین خواهد داد.ازلحاظ فنی، روی صندوق فروشگاهی چه درحوزه نرم افزاری و سخت افزاری کارهای مثبتی انجام شده است که با سیستم های پرداخت ما قابل عرضه است .

گفتنی است غرفه شرکت کارت اعتباری ایران کیش سالن 1-44 در نمایشگاه الکامپ واقع در نمایشگاه بین المللی تهران واقع شده است.

 


خبر پیشنهادی
مدیرعامل بانک ملت در گفت و گو با بانکداری آینده عنوان کرد؛

رویکرد دیجیتالی شدن، کارزار آینده بانکداران/ راه طولانی

بررسی اهداف اولیه صندوق در گفت وشنود یک پیشکسوت با مدیران نسل جدید

حلقه مفقوده ضمانت/ رفتار دولت در مورد ضمانت صادرات


این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی