کشف ۲۰۰ سکه طلا از یک قاچاقچی در فرودگاه امام خمینی

فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور از کشف ۲۰۰ عدد سکه طلای بهار آزادی از یک قاچاقچی در فرودگاه امام خمینی (ره) خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، به نقل از گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار حسن مهری با اعلام خبر کشف 200 سکه از یک فرد در فرودگاه امام (ره) درباره جزئیات این خبر گفت: در راستای اجرای طرح تشدید مبارزه با خروج غیر قانونی طلا و ارز قاچاق از کشور و کمک به رونق تولید ملی، مأموران مستقر در گیتهای بازرسی فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) حین بازرسی وسایل فردی، موفق به کشف و ضبط 200 عدد سکه طلای بهار آزادی طرح امامی شدند.

فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور افزود: مأموران حین بازرسی از آن فرد متوجه شدند که هیچگونه مدارک مثبته گمرگی درباره خروج سکه‌ها از کشور نزد متهم وجود ندارد.

وی با اشاره به تشکیل پرونده قضایی برای متهم، تصریح کرد: کارشناسان اداره گمرکات فرودگاه بین‌المللی حضرت امام (ره) ارزش تقریبی این سکه‌ها را 9 میلیارد و 400 میلیون ریال برآورد کردند.

این مقام انتظامی ضمن هشدار به قاچاقچیانی که خطوط هوایی را برای رسیدن به نیات شوم خود انتخاب کرده‌اند، متذکر شد: کارکنان پلیس فرودگاه‌های کشور با هوشیاری و دقت نظر اجازه سوء‌استفاده از محیط فرودگاه را برای حمل کالای قاچاق، به قاچاقچیان نخواهند داد.


خبر پیشنهادی
لزوم دیدگاهی باز در بانکداری باز

روایتی واقعی از بانکداری باز/ تفکر زیست بوم محور


این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی