بازدید مدیران ارشد شرکت به پرداخت ملت از سایت تولید شرکت توسن‌تکنو

یکشنبه ۲۶ خردادماه ۱۳۹۸، مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد شرکت‌ به پرداخت ملت از سایت تولید شرکت توسن‌تکنو در شهرک صنعتی کاسپین قزوین بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، این بازدید با حضور شهریار خلیلی مدیرعامل، رسول لطفی‌آذر رئیس هیأت‌مدیره، مرتضی صداقتی‌فرد نایب‌رئیس هیأت‌مدیره، داود اختری عضو هیأت‌مدیره، محمدمهدی تقی‌پور انوری عضو هیأت‌مدیره، سیامک گودرزوند چگینی عضو هیأت‌مدیره شرکت به پرداخت ملت و محمد مظاهری مدیرعامل، حمید همتی قائم‌مقام مدیرعامل، جمشید آزاده قائم‌مقام معاون فروش و امور مشتریان، امید شاهرخی مدیر تولید سخت‌افزار و نیز جمعی از مدیران و سرپرستان شرکت توسن‌تکنو برگزار شد.

در ابتدای این بازدید محمد مظاهری مدیرعامل شرکت توسن‌تکنو ضمن خوش‌آمدگویی به مهمانان، توضیحاتی اجمالی در خصوص راه‌اندازی این سایت تولید ارائه و تجارب کلی تولید طی قریب به یک سال گذشته را مرور کرد.

در ادامه جمشید آزاده قائم‌مقام معاون فروش و امور مشتریان این شرکت، فعالیت‌ها و راهکارهای بانکی و پرداخت تولیدشده توسط توسن‌تکنو را معرفی کرده و تجارب عملیاتی این شرکت را در پیاده‌سازی راهکارها برای بانک‌ها و شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پرداخت بزرگ و مطرح کشور برشمرد. مرور محصولات جدید توسن‌تکنو در حوزه پرداخت و نیز راهکار جدید توسن‌تکنو در خصوص پرداخت بهای سوخت روی پمپ بخش دیگر این ارائه بود.

امید شاهرخی مدیر تولید سخت‌افزار شرکت توسن‌تکنو در بخشی دیگر به بیان توضیحاتی در خصوص فرآیندهای تولید و کنترل کیفیت محصولات در این سایت پرداخت و ویژگی‌های کلیدی سایت تولید توسن‌تکنو را بیان نمود. از جمله بخش‌های توسعه‌یافته در سایت تولید توسن‌تکنو، راه‌اندازی بخش فنی و مهندسی (R&D) است.

مدیران ارشد شرکت به پرداخت ملت سپس با ورود به بخش کنترل کیفیت قطعات پیش از تولید، از نزدیک با روش‌های کنترل کیفیت و ارزیابی اجزاء و قطعات مورد استفاده در تولید کارتخوان‌های پرداخت و ماشین‌های دریافت و پرداخت وجه نقد آشنا شدند. دقت موجود در فرآیند تست قطعات پیش از تولید مورد توجه مهمانان قرار گرفت. همچنین بازدید از بخش فنی و مهندسی توسن‌تکنو که به تازگی در این سایت تولید مستقر شده بخش دیگری از این بازدید بود.

در ادامه خط تولید کارتخوان Q80، کارتخوان D210 و همچنین ماشین‌های دریافت و پرداخت بانکی توسن‌تکنو یعنی دستگاه‌های ATMR مورد بازدید قرار گرفت. راهکار جامع ماشین دریافت و پرداخت بانکی یا ATMR توسن‌تکنو در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد سهم بازار این محصول را در کل کشور در اختیار دارد. این محصول به صورت راهکاری جامع در بانک‌ها، فروشگاه‌های بزرگ، مراکز تجاری و … نصب و راه‌اندازی شده و موجب افزایش بهره‌وری بانک‌ها از طریق کاهش هزینه‌های پول‌رسانی و پول‌گذاری شده است.

همچنین غزاله‌سادات طباطبائی، سرپرست فروش راهکارهای پرداخت شرکت توسن‌تکنو در بخش دیگری از این بازدید، به ارائه‌ی دمو و تشریح راهکار جدید و جامع ارائه‌شده‌ی این شرکت در حوزه پرداخت الکترونیک بهای سوخت روی پمپ پرداخت. در این راهکار که طی یک همکاری مشترک بین توسن‎تکنو و شرکت ناب پرداز اکباتان ارائه شده است، امکان پرداخت الکترونیک بهای سوخت با استفاده از کارت‌های عضو شتاب روی پمپ به صورت مستقیم میسر شده است. ضمن این که این راهکار دارای تأییدیه‌های لازم امنیتی در حوزه‌ی پرداخت الکترونیک و همین‌طور گواهینامه‌های مد نظر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران به لحاظ رعایت استانداردهای لازم در حوزه سوخت است. در ادامه این برنامه، انبار محصولات تولیدی این سایت مورد بازدید قرار گرفت.

شرکت به پرداخت ‌ملت یکی از شرکت‌های شناخته‌شده‌ و برتر در زمینه‌ی ارائه راهکارهای جامع پرداخت الکترونیک در کشور است و تاکنون همکاری‌های مشترک مطلوبی را با شرکت توسن‌تکنو در حوزه ارائه راهکارهای جامع پرداخت الکترونیک در کشور داشته است. فیلمی کوتاه از حاشیه این بازدید تهیه شده که در ذیل قابل مشاهده است. با این توضیح که روی نوار ابزار پخش‌کننده‌ی فیلم، امکان انتخاب کیفیت‌های متفاوت از فیلم با توجه به سرعت اینترنت شما وجود دارد.

 

 

منبع: توسن تکنو


خبر پیشنهادی
لزوم دیدگاهی باز در بانکداری باز

روایتی واقعی از بانکداری باز/ تفکر زیست بوم محور


این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی