> رونمایی از پخش مویرگی سوخت اولین محصول استارت آپ انستیتو پین تک

رونمایی از پخش مویرگی سوخت اولین محصول استارت آپ انستیتو پین تک

اولین محصول از استارت آپ انستیتو پین تک ایران کیش در اولین روز از هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت رونمایی شد .

رونمایی از پخش مویرگی سوخت اولین محصول استارت آپ انستیتو پین تک

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، پخش مویرگی سوخت، عنوان محصول استارت آپی ویژه پین تک و کار مشترک شرکت کارت اعتباری ایران کیش و دومینوست که نهم بهمن ماه در هشتمین همایش بانکداری کشور از آن پرده برداری شد.عرضه سوخت در محل درخواست مشتری مسئولیت این استارت آپ است.

دراین محصول مشتری با مراجعه به وب سایت ایران کیش یا اپلیکیشن دومینو، در خواست بنزین می کند و بعد از آن این استارت آپ با مجوزها و تجهیزاتی که پیشترتامین شده است بنزین را در گریدهای مختلف با مراجعه در محل مشتری تحویل و سوخت رسانی را انجام می دهد.

پیشتر چنین محصولی به شکل مینی تراک ارائه می شد که برای شهری مثل تهران سوخت رسانی را سخت کرده بود. این در حالی است که دراین محصول، سوخت در محل درخواست ارائه می شود.

در مراسم رونمایی این محصول صادق فرامرزی مدیر عامل ایران کیش خاطر نشان ساخت که به زودی اپلیکیشن پات نیز پخش مویرگی سوخت را به خود اضافه خواهد کرد. او تاکید کرد این محصول به ویژه در شهر تهران ازاهمیت ویژه ای برخوردار است.

مدیر شرکت دومینو نیز با ابراز خوشحالی ازاینکه با کمک انستیتو paintech ایران کیش، ارائه چنین محصولی امکانپذیر شده است اظهارداشت: بحث سوخت رسانی در سطح مویرگی در داخل شهر از طریق این ابزار و تجهیزات کاملا مکانیزه و در بستری امن امکانپذیر شده است.

احمد هادی پور مدیر انستیتو paintech نیز با بیان اینکه اولین گام در اهداف این انستیتو محکم برداشته شده است گفت: این اولین استارت آپ در این انستیتو بوده که با حمایت ایران کیش ا رشد روزافزونی خواهد داشت و استارت آپ های جدیدی هم به لیست این انستیتو افزوده میشود.

 

خبر پیشنهادی

این مطلب را به اشتراک بگذارید