پیش بینی گلدمن از قیمت طلا ، نفت و کالا؛

همه چیز به نفع طلا تمام خواهد شد

بانک گلدمن ساش بر این باور است که روند صعودی ارزش دلار به زودی متوقف خواهد شد و این مساله در نهایت به نفع قیمت طلا خواهد بود،ضمن این که اگر رشد اقتصادی آمریکا نیز طی سال آینده با کاهش روبرو شود، این مساله موجب افزایش تقاضا برای طلا می شود.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،بانک گلدمن ساش پیش بینی کرد که شاخص قیمت کالاهای مختلف طی ماه های آینده با رشد ۱۷ درصدی روبرو خواهد شد.

این بانک ضمن اشاره به شرایط بی ثبات اقتصاد جهانی و امیدواری ها نسبت به حل و فصل تنش های تجاری در نشست رهبران گروه ۲۰ اعلام کرده است که قیمت کالاها و مواد خام طی ماه های آینده افزایش چشمگیری خواهد داشت.

جفری کوری تحلیلگر ارشد این بانک تاکید کرد: در شرایطی که قیمت نفت و فلزات به پایین تر از سطوح حمایتی خود کاهش یافته اند، پیش بینی می شود قیمت کالاها طی ماه های آینده روند صعودی را مجددا آغاز خواهند کرد.
قیمت کالاهای مختلف به خصوص نفت طی هفته های اخیر به خاطر تشدید تنش های تجاری بین آمریکا و چین با کاهش شدیدی روبرو شده است.

نشست هفته جاری رهبران گروه ۲۰ در آرژانتین فرصت مناسبی است تا روسای جمهور آمریکا و چین درباره مسائل مهم تجاری گفتگو کنند. 

رئیس جمهور روسیه نیز قصد دارد درباره سیاست نفتی با ولیعهد سعودی رایزنی کند.
گلدمن ساش پیش بینی کرده است که کاهش تولید اوپک می تواند در نهایت موجب افزایش قیمت جهانی نفت شود
 

 

 

منبع:بلومبرگ


خبر پیشنهادی
عملکرد بانکداری الکترونیک /بخش دوم

تعداد و ارزش تراکنش های خوپرداز بانکی طی 10 سال گذشته

عملکرد بانکداری الکترونیک طی 10 سال گذشته/بخش اول

کاهش 18 درصدی تعداد و رشد منفی 20 درصدی ارزش تراکنش خودپردازها


این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی