افزایش 15 درصدی قیمت بیت کوین؛

فورک بیت کوین کش به پایان رسید/حباب یا قیمت واقعی!

بعد از پشت سر گذاشتن روزهایی که کل مارکت کریپتو در حال ریزش بود، بالاخره قیمت بیت کوین در روز چهارشنبه با ۱۵ درصد افزایش دوره جدیدی از بازار افزایشی را آغاز کرد.

فورک بیت کوین کش به پایان رسید/حباب یا قیمت واقعی!

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، شاخص BTC / USD در حالی که در روز سه شنبه روند افزایشی را تحربه می کرد برابر با ۳۷۷۶ دلار آغاز شد و  به این روند افزایشی ادامه داد تا به بالاترین حد خود یعنی قیمت ۴۳۵۰ دلار رسید. در زمان نگارش این خبر این جفت ارز به قیمت ۴۳۰۰ دلار معامله می شود و نسبت به پایین ترین سطح خود یعنی ۳۴۵۱ در سال، ۲۳٫۶ درصد افزایش داشته است.

قراردادهای آتی CME بیت کوین نیز این هفته در روز جمعه منقضی خواهند شد. تام لی از مؤسسه Fundstrat قبلاً اشاره کرده بود که نوسانات بیت کوین، هر بار با نزدیک شدن به تاریخ انقضای قرارداد بیشتر می‌شود. درنهایت قیمت پایین آمده، یک سطح حمایتی یافته و پس از گذر تاریخ انقضا مجدداً شروع به حرکتی صعودی می‌کند. حتی بدون در نظر گرفتن قراردادهای آتی، انتظار می‌رود که جفت معاملاتی BTC/USD قبل از شروع حرکت صعودی خود، بار دیگر سطوح حمایتی جدید واقع در ۳۰۰۰ الی ۳۵۰۰ دلار را تست کند.

در همین حال، دلار آمریکا پس از اینکه جرئوم پاول، رئیس بانک فدرال ایالات متحده اذعان کرد که سود دلار آمریکا از حد معمول هم پایین تر است این ارز رایج را تضعیف و وارد به قلمرو منفی کرده است. تقریبا تمام رقبای دلار، از جمله پوند و یورو، سود بالایی از معاملات روزانه را ثبت کردند. نکته جالب اینجاست که روند صعودی بیت کوین تقریبا در همان زمان آغاز شد.

علاوه بر موضوع دلار، داستان پر تب و تاب فورک بیت کوین کش نیز در نهایت به پایان رسید و بیت کوین کش ABC با پشتوانه راجر ور پیروز شد و شاخه sv که کریگ رایت از آن حمایت میکرد شکست خورد در حال حاضر در رتبه ۹ مارکت قرار گرفته است. بسیاری پایان یافتن این موضوع را دلیلی بر رشد بازار دانسته اند.

خبر پیشنهادی

این مطلب را به اشتراک بگذارید