> برگزاری نمایشگاه تراکنش ایران،راه حل برون رفت از خودتحریمی
مدیرعامل پیشگامان پویا عنوان کرد؛

برگزاری نمایشگاه تراکنش ایران،راه حل برون رفت از خودتحریمی

امیر طیبی تاکید کرد: برگزاری این نمایشگاه در شرایط امروز بیانگر این موضوع است که اگرچه ما هدف تحریم های غرب قرار گرفته ایم اما می توانیم این نمایشگاه را برگزار کنیم و کشورهای خارجی نیز حتی با اسم مستعار به نمایشگاه می آیند که بسیار تاثیر بسیار مثبتی دارد.

برگزاری نمایشگاه تراکنش ایران،راه حل برون رفت از خودتحریمی

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،امیر طیبی، مدیرعامل شرکت پیشگامان پویا درباره برگزاری نمایشگاه تراکنش ایران، گفت: تاثیر عمده برگزاری این نمایشگاه در شرایط کنونی کشور این است که می‌توانیم به دنیا نشان دهیم که با وجود تحریم‌ها در عرصه بانکداری و پرداخت همچنان فعال هستیم و منفعل نشده‌ایم.
 
وی با بیان اینکه موضوع اعمال تحریم‌های جدید بانکی و مالی علیه ایران بسیار موضوع کلانی است و تاثیرات خود را بر کشور دارد، تاکید کرد: با برگزاری نمایشگاه تراکنش ایران می‌توانیم به دنیا نشان دهیم که اگرچه ما هدف تحریم‌های غرب قرار گرفته‌ایم اما می‌توانیم این نمایشگاه را برگزار کنیم؛ بله از این بابت این نمایشگاه بسیار تاثیرگذار است.
 
طیبی تاکید کرد: برگزاری این نمایشگاه در شرایط امروز بیانگر این موضوع است که اگرچه ما هدف تحریم های غرب قرار گرفته ایم اما می توانیم این نمایشگاه را برگزار کنیم و کشورهای خارجی نیز حتی با اسم مستعار به نمایشگاه می آیند که بسیار تاثیر بسیار مثبتی دارد.
 
وی افزود: این موضوع زمانی می تواند بسیار تاثیرگذار باشد که ما این موضوع را در داخل و خارج از کشور تبلیغ کنیم و بگوییم علی رغم اینکه ما تحریم هستیم اما به دور خودمان دیوار نکشیده ایم و منفعل نشده ایم و فعالیت خود را انجام می دهیم. اگر از این جنبه به موضوع برگزاری نمایشگاه نگاه کنیم می توانیم بگوییم تاثیر مثبتی دارد.
 
وی درباره رویکرد فعالان عرصه بانکداری و پرداخت به برگزاری نمایشگاه تراکنش ایران نیز گفت: متاسفانه فضای برگزاری نمایشگاه تراکنش ایران تا اندازه ای دو قطبی شده است و آن همدلی لازم در میان گروه های حاضر در سیستم بانکی که در بخش فناوری ها در کشور در حال فعالیت هستند وجود ندارد.
 
وی افزود: متاسفانه همراهی و همفکری لازم برای برگزاری این رویدادها در کشور وجود ندارد و این برای کشور خیلی بد است که شرکت ها و فعالان این عرصه در نمایشگاه تراکنش ایران حضور پیدا نکنند. فکر می کنم در سطوح بالاتر این اختلافات باید حل و فصل شود.
 
وی با بیان اینکه باید نگاه کلان تری به برگزاری نمایشگاه های تخصصی در کشور داشته باشیم، افزود: اگر این اختلافات حل شود ما دیگر شاهد آن نیستیم که کسی کسی دیگر را درون کشور تحریم کند و عنوان کند من در نمایشگاه شرکت نمی کنم یا شرکت میکنم.
 
طیبی همچنین تاکید کرد: مزیت برگزاری نمایشگاه تراکنش ایران این است که گروه های مختلف کسب و کاری می توانند در محل مشترک و زمان یکسانی گردهم آیند، از این منظر تاثیر مثبت دارد. شرکت ها می توانند با معرفی خود و محصولاتشان در کوتاه مدت به اهداف تعیین شده برای کسب وکار خود دست پیدا کنند.

 

 

منبع:فابانیوز

خبر پیشنهادی

این مطلب را به اشتراک بگذارید