بررسی هفتگی قیمت طلا و سکه؛

بازی قیمت‌ها در بازار فلز زرد رنگ

بررسی قیمت طلا و سکه در هفته گذشته نشان می‌دهد هر گرم طلا ۱۸ عیار افزایش قیمت ۱۵ هزار و ۴۴۰ تومانی، سکه بهار آزادی افزایش ۸۵ هزار تومانی و سکه امامی افزایش ۱۹۷ هزار تومانی داشته است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، بررسی هفتگی قیمت طلا نشان می‌دهد هر گرم طلا 18 عیار هفته گذشته را با افزایش قیمت پشت سر گذاشت، به گونه‌ای که ابتدا هفته علی رغم تعطیلی بازار به رقم 206 هزار و 280 تومان آغاز کرد، در دومین روز از هفته با افزایش قیمت به رقم 210 هزار و 670 تومان رسید، در ادامه همین روند در دوشنبه سومین روز از هفته رقم 211 هزار 980 تومان را تجربه کرد.

پس از آن شیب افزایش قیمت طلا افزایش یافت به گونه‌ای که در روز سه شنبه به رقم 217 هزار و 340 تومان معامله شد، در روز پس از آن با در محدوده 219 هزار و 670 تومان خرید و فروش شد و در نهایت در آخرین روز از هفته با ادامه روند افزایشی نسبت به روز گذشته در رقم 221 هزار و 720 تومان خرید و فروش شد که این رقم بیشترین میزان در هفته گذشته به ثبت رسیده است.

اختلاف قیمت اولین و آخرین روز هفته نشان دهنده افزایش 15 هزار و 440 تومانی هر گرم طلا 18 عیار طی مدت هفته گذشته بوده است.
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
قیمت سکه بهار آزادی در اولین روز از هفته به رقم 2 میلیون و 330 هزار تومان معامله شد، در دومین روز از هفته و با در پیش گرفتن روند نزولی در مبلغ 2 میلیون و 310 هزار تومان خرید و فروش شد.

در روز دوشنبه و با در ادامه روند صعودی، سکه بهار آزادی به قیمت 2 میلیون و 390 هزار تومان رسید، در روز سه‌شنبه به قیمت روز قبل خود مورد معامله قرار گرفت.

در روز چهارشنبه با ادامه رشد قیمت به رقم 2 میلیون و 410 هزار تومان رسید و در نهایت سکه بهار آزادی در آخرین روز از هفته با افت قیمت به رقم 2 میلیون و 415 هزار تومان خرید و فروش شد که این رقم بیشترین میزان در هفته گذشته بود است.

اختلاف قیمت سکه بهار آزادی در هفته گذشته نشان دهنده افزایش 85 هزار تومانی قیمت آن در بازار بوده است.
 
 

 

 

 

 

 

 

 


 
 
سکه امامی در ابتدا هفته به قیمت 2 میلیون و 383 هزار تومان فروخته شد، در تاریخ بیست و هفتم خرداد ماه با رشد قیمت به رقم 2 میلیون و 453 هزار و 500 تومان رسید.

پس از آن با ادامه رشد قیمت، به بازه قیمتی 2 میلیون و 493 هزار تومان معامله شد، در بیست و نهمین روز از خرداد ماه با ادامه روند صعودی در مبلغ 2 میلیون و 520 هزار تومان معامله شد.

پس از آن با افت قیمت جزئی به مبلغ 2 میلیون و 553 هزار تومان رسید و در نهایت در آخرین روز از هفته با افت قیمت به مبلع 2 میلیون و 580 هزار تومان خرید و فروش شد که این رقم بیشترین میزان طی هفته گذشته اعلام شده است.

اختلاف قیمت اولین و آخرین روز از هفته نشان دهنده افزایش 197 هزار تومانی قیمت سکه امامی در بازار بوده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع: میزان
 

خبر پیشنهادی
شهره آقابابی مدیر پروژه پات در گفتگو با بانکداری الکترونیک عنوان کرد:

یک سوپرایز ویژه برای کاربران پات/ استقبال دکتر نور بخش از روشندلان ایران کیش


این مطلب را به اشتراک بگذارید