اقدام و عمل بانک دی در تحقق حمایت از تولید کننده داخلی - پایگاه خبری بانکداری الکترونیک

اقدام و عمل بانک دی در تحقق حمایت از تولید کننده داخلی

بانک دی در راستای تحقق شعار تولید ملی- حمایت از کالا و سرمایه ایرانی اقدام به ارائه محصول «کارت اعتباری خرید کالای ایرانی» نموده است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، این بانک در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و نامگذاری سال جاری با عنوان «حمایت از کالای ایرانی» و همچنین حمایت از تولید داخلی و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، اقدام به ارائه محصول «کارت اعتباری خرید کالای ایرانی» کرده است.
بر اساس این گزارش؛ کارت اعتباری خرید کالای ایرانی، ابزار پرداختی است که توسط شعب برای مشتریان بانک دی جهت خرید کالای ایرانی صادر می¬گردد. دارندگان این کارت قادر خواهند بود نسبت به خرید کالای مورد نیاز خود تا سقف 100،000،000 ریال اقدام نموده و مبلغ آن را به صورت تدریجی و در اقساط مساوی و با نرخ سود مناسب به بانک پرداخت نمایند.
لازم به ذکر است؛ «دی کارت‏‏- کالای ایرانی» با مبالغ 20،000،000 ریالی ، 50،000،000 ریالی و 100،000،000 ریالی صادر می گردد و بازپرداخت کارت های اعتباری مذکور در اقساط 12 ماهه، 24 ماهه، 30 ماهه و 36 ماهه بوده و سود سالیانه این تسهیلات 15% می باشد.
گفتنی است متقاضیان دریافت «دی کارت‏‏- کالای ایرانی»، می بایست دارای یکی از انواع حساب های سپرده قرض‌الحسنه جاری، پس انداز ‏یا سرمایه گذاری کوتاه مدت عادی نزد بانک دی باشند.


خبر پیشنهادی
نقش کووید-19 در افزایش پرداخت های موبایلی

رشد 23 درصدی خرید آنلاین در دوران همه گیری کرونا


این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی