کیف پول مانیکس به دنبال اتصال به PayTM (بزرگترین ارائه دهنده سرویس کیف پول در کشور هند)

اپلیکیشن مانیکس در سال گذشته با الگوبرداری از کیف پول PayTM توسعه و پیاده سازی شد و در اردیبهشت ماه امسال به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک و به گزارش روابط عمومی مانیکس،  این شرکت به دنبال اتصال به بزرگترین ارائه دهنده سرویس کیف پول در کشور هندوستان یعنی PayTM می‌باشد.

اپلیکیشن مانیکس در سال گذشته با الگوبرداری از کیف پول PayTM توسعه و پیاده سازی شد و در اردیبهشت ماه امسال به بهره برداری رسید.

دکتر نیما امیرشکاری رئیس هیئت مدیره مانیکس اعلام کرد این شرکت از سال گذشته مذاکراتی را برای اتصال به کیف پول PayTM آغاز کرده است و امیدوار است بتوانند کیف پول مانیکس را به کیف پول PayTM متصل نماید.  PayTM در حال حاضر بیش از ۲۵۰ میلیون کاربر دارد و با سرمایه گذاری علی بابا و سافت بنک پیشبینی کرده است که تا سال ۲۰۲۰ به بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر در هندوستان برسد.

با ورود و سرمایه گذاری علی بابا و یکپارچکی این کیف پول با علی پی هم اکنون کاربران PayTM می‌توانند با استفاده از این اپلیکیشن به پذیرنده‌های علی پی در کشور چین نیز پول انتقال دهند. همچنین کاربران اپلیکیشن علی پی نیز در کشور هندوستان می‌توانند با استفاده از این اپلیکیشن به کاربران و پذیرندگان هندی پول پرداخت کنند و خریدهای خود را انجام دهند.

اتصال علی پی و PayTM بزرگترین شبکه کیف پول دنیا را در آسیای شرقی ایجاد کرده است و مانیکس در تلاش است تا بتواند کاربران ایرانی را نیز به این شبکه متصل نماید.

 

محسن زادمهر مدیر عامل مانیکس نیز اعلام کرد در صورت اتصال مانیکس به PayTM کاربران این اپلیکیشن می‌توانند در کشور هندوستان و چین نیز از این اپلیکیشن استفاده نمایند و نیازی به حمل پول نقد در سفر به این کشور‌ها نخواهند داشت.

 

وی همچنین از برنامه‌های آتی این اپلیکیشن و افتتاح مارکت پلیس مانیکس طی هفته جاری خبر داد و گفت در حال حاضر امکانات بسیاری مانند انتقال وجه از طریق موبایل، پرداخت از طریق QR Code، درخواست وجه، گیفت کارت، شارژ اپراتور‌های ایرانی و بیش از ۳۰۰ اپراتور بین المللی و ... در مانیکس فراهم شده است و با راه اندازی مارکت پلیس مانیکس نیز پذیرندگان این اپلیکیشن می‌توانند محصولات خود را در این مارکت پلیس به اشتراک بگذارند و کاربران این اپلیکیشن می‌توانند از نزدیک‌ترین فروشگاه‌های اطراف خود محصولات دلخواه خود را خریداری نمایند.

وی بزرگترین ویژگی مرکز تجارت الکترونیکی مانیکس را استفاده از زیر ساخت حساب سپرده واسط یا Escrow Account خواند که امنیت معاملات بر این بستر را به شدت افزایش خواهد داد. مانیکس همچنین راه کار جذابی برای لوجستیک و ارسال کالاها تدارک دیده است که از زیر ساخت سامانه‌های حمل و نقل خصوصی مانند الوپیک برای ارسال سریع و ارزان کالا به خریداران استفاده می‌نماید.

به گفته مدیر عامل مانیکس طی هفته‌های آینده بیت کوین (Bit Coin) نیز در این شبکه پذیرش خواهد شد و کاربران مانیکس می‌توانند خرید‌های خود را با استفاده از این ارز دیجیتال انجام دهند.

 

همچنین دکتر امیرشکاری افزود مانیکس مذاکراتی را برای انتقال وجه بین المللی انجام داده است و امیدوار است تا پایان سال جاری امکان انتقال وجه بین المللی برای کاربران این کیف پول موبایلی فراهم شود. وی همچنین از مذاکرات این شرکت با شرکای تجاری عراقی، افغانستانی و ترکیه‌ای خبر داد و اعلام کرد با همکاری این شرکا‌ در تلاش هستند تا خدمات انتقال وجه خرد را فیمابین ایران و این کشور‌ها راه اندازی کنند.

https://www.moneyx.ir

لینک دانلود اپلیکیشن کیف پول مانیکس از سایت کافه بازار

https://cafebazaar.ir/app/ir.moneyx/?l=fa


خبر پیشنهادی

این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی