اجبار دستگاه‌های اجرایی به گذراندن دوره‌های دولت الکترونیک

در راستای امضای تفاهم سازمان فناوری اطلاعات و آکادمی توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات آسیا و اقیانوسیه سازمان ملل متحد (APC ICT) گذراندن دوره‌های دولت الکترونیک برای دستگاه‌های اجرایی ممکن می‌شود. ت

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک از فارس تفاهم‌نامه همکاری در راستای توسعه سرمایه انسانی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و ارتقای شاخص ایران در دولت الکترونیک، میان سازمان فناوری اطلاعات ایران و آکادمی توسعه فاوا آسیا و اقیانوسیه به امضا رسید.

در این مراسم نصرالله جهانگرد معاون وزیر ارتباطات با اشاره به استفاده از تجربه علمی دنیا در توسعه سرمایه انسانی فناوری اطلاعات و ارتباطات گفت: در دهه گذشته از بسته آموزشی مهارت‌های ICDL برای آموزش ابتدایی فناوری اطلاعات در کشور استفاده شد و هم‌اکنون نیاز به آموزش جدید در به‌کارگیری خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات برای راه‌اندازی خدمات دولت الکترونیک در کشور احساس می‌شود. وی گفت: درکنار زیرساخت‌های فنی و اطلاعاتی و اتصال دستگاه‌های اجرایی نیازمند آموزش مفاهیم فناوری اطلاعات و ارتباطات در سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی هستیم که در این زمینه سازمان فناوری اطلاعات بستر لازم را فراهم کرده است.

خبر پیشنهادی
نگاهی به عملکرد چهار سامانه شرکت خدمات انفورماتیک در سال 97

مدیریت 82 میلیارد تراکنش در یک سال/ انجام روزانه 225 میلیون تراکنش توسط سامانه های ملی


این مطلب را به اشتراک بگذارید